Zaznacz stronę

Jeżeli planujesz dzielić się obowiązkami kierowcy podczas wakacji, przygotuj się na dodatkową płatność w wypożyczalni samochodów. Oczywiście dodatkowy kierowca powinien spełniać wszystkie wymagania, jakie stawia przed nim wypożyczalnia aut. Wynajem samochodów to także udogodnienie w postaci możliwości wynajmu pojazdu bez limitu kilometrów oraz otrzymania samochodu zastępczego w razie awarii w trasie. Wypożyczalnia aut to Twoja szansa na beztroski wyjazd.

Czy wiesz, dokąd się wybierasz

Jeśli tak, to zaraz po uruchomieniu silnika będziesz gotowy do ruszenia w drogę. Jeśli nie, też nie ma problemu, ponieważ pojazdy z renomowanej wypożyczalni aut posiadają urządzenia nawigacyjne GPS. To nieograniczona usługa transmisji danych. Jeśli planujesz jeździć po drogach płatnych, możesz wypożyczyć urządzenie / zwolnienie z opłaty drogowej. Dzięki przepustce będziesz na szybkim pasie, swobodnie mijając punkty poboru opłat, nie zwalniając ani nie martwiąc się o znalezienie bramki.

Łatwy wynajem samochodu

Wypożyczenie samochodu w dobrej wypożyczalni samochodów to łatwa rzecz, ale pamiętaj, aby przy odbiorze auta użyć karty kredytowej. W przypadku korzystania z karty debetowej zostanie pobrana kwota autoryzacji. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na rodzinne wakacje, czy na wypad z przyjaciółmi, ogranicz liczbę kierowców do minimum. Za każdego dodatkowego kierowcę będziesz musiał uiścić dzienną opłatę, niezależnie od tego, czy faktycznie będzie prowadził samochód w okresie wynajmu.