Zaznacz stronę

Jeśli nie korzystasz regularnie z samochodu, możesz się zastanawiać, czy w razie potrzeby wynająć samochód, czy też kupić własny. Wypożyczalnia samochodów jest wtedy dla Ciebie najlepszą opcją. Przed planowaniem urlopu często pojawia się właśnie takie pytanie.

Wynajem auta na wakacje

Wynajem auta w czasie wakacji to często najlepszy sposób na ekonomiczne spędzenie urlopu, zwłaszcza, gdy planujesz urlop objazdowy. Regularne wypożyczanie samochodu może być kosztowne. Ale rezygnacja z samochodu i wypożyczanie tylko okresowo – na przykład na wycieczkę lub urlop – może czasami być bardziej opłacalne niż kupowanie nowego samochodu. Możliwe jest także okazjonalne wypożyczenie samochodu i zakup niedrogiego używanego samochodu, na którym można polegać przez większość czasu.

Urlopowe eldorado z wypożyczonym autem

Przy odpowiednim planowaniu możesz zaoszczędzić znaczne kwoty, wynajmując samochód. Wypożyczalnia samochodów oferuje Ci możliwość podstawienia auto do drzwi i również odebranie go z tego samego miejsca. Samochód otrzymujesz dokładnie zdezynfekowany, zgodnie ze wszystkimi procedurami COVID-19. Możesz czuć się w pełni bezpiecznie podczas wymarzonego urlopu. W czasie pandemii wypożyczalnia aut  rozszerza swoją dotychczasową politykę anulowania rezerwacji bez opłat, aby objąć klientów z opłaconymi z góry czynszami zarezerwowanymi bezpośrednio przez nich. Anulowanie musi nastąpić 24 godziny lub więcej przed odbiorem, w przeciwnym razie zostanie naliczona opłata za niestawienie się.