Zaznacz stronę

Zarezerwowałeś następne wakacje swojej rodzinie? Gratulacje! Wiesz, że musisz wynająć samochód, ale jeszcze nie dokonałeś rezerwacji. Przed dokonaniem rezerwacji, określ szczegóły swojej podróży, żeby dokonać jak najlepszego wynajmu auta. Wypożycz samochód ciesz się idealnym wynajętym samochodem na wakacje. Wynajem samochodów podczas urlopu stało się już standardem. Dojedziesz wszędzie gdzie chcesz i będziesz mógł cieszyć się perfekcyjnym urlopem z rodziną.

Jak dokonać rezerwacji

Po zarezerwowaniu lotów do miejsca przeznaczonego na wakacje,  zarezerwuj wypożyczony samochód z godzinami odbioru i odstawienia, które pozwolą Ci dotrzeć na miejsce urlopu i z niego powrócić. Pamiętaj również, aby w rezerwacji wynajmu samochodu podać numer lotu i linię lotniczą, aby zespół wypożyczalni samochodów mógł uwzględnić wszelkie opóźnienia, które mogą wpłynąć na Twój harmonogram.

Jaki rodzaj wypożyczonego samochodu należy zarezerwować

Samochody we flocie dobrej wypożyczalni aut są różnych marek, – od ekonomicznego samochodu, który może pomieścić cztery osoby i dwie torby, po luksusowy SUV, który może pomieścić osiem osób i trzy torby. A jeśli podróżujesz z małym dzieckiem, nie martw się o pakowanie fotelika samochodowego. Możesz zmniejszyć ciężar własnego wkładu, wynajmując jeden z fotelików dziecięcych do wypożyczonego pojazdu. Musisz posiadać ważne prawo jazdy oraz jeden dodatkowy dokument, czyli  dowód osobisty. Przy odbiorze pojazdu musisz mieć ważną kartę kredytową.